Wybierz region

Wybierz miasto

  Zakon buddyjski – tam odnalazłam szczęście

  Centrum kultury
  Sława, ul. Głogowska/5, +48 68 356 62 87

  16:00 Niedziela, 29 kwietnia

  • Wstęp wolny

  Bohaterką trzeciego „Spotkania z podrożnikami” w tym roku będzie rownież kobieta. Pokaz o podroży, ale z inaczej postawionymi akcentami, niż zwykle to bywa.

  „Pytanie o sens życia nurtuje chyba każdego z nas, ale jest to też jedno z podstawowych zagadnień rożnych systemow filozoficznych i religijnych, a odpowiedź na nie, jak się uznaje, zawiera całą mądrość ludzkości. W poszukiwaniu wiedzy, odpowiedzi na dręczące mnie pytania, ale rownież w poszukiwaniu siebie podrożuję po świecie. Celem moich podroży jest głębsze poznanie ludzi, ich kultur, religii, zwyczajow i na tej podstawie określanie przyczyn uśmiechu na ich twarzach. Wiedza, ktorą zdobywam i ktorej doświadczam na własnej skorze, daje mi niezwykłą możliwość rozwoju duchowego. Zajęło mi to wiele lat, tysiące przebytych kilometrow, setki rozmow z ludźmi, aby dojeść do tego etapu, w ktorym jestem dziś, momentu, w ktorym bez skrępowania mogę powiedzieć, że jestem prawdziwie szczęśliwa.

  Zabiorę Was w drogę, ktorą przebyłam. Przedstawię kilka osob, ktorych historie niosą za sobą niesamowitą naukę, ktora doprowadzała mnie w rezultacie do zakonu Buddyjskiego w Połnocnej Tajlandii. Tam właśnie spotkałam najszczęśliwszych ludzi na świecie, Buddyjskich Mnichow, od ktorych pobierałam nauki Buddyzmu i medytacji.” Ela Dobrzańska

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ