Wybierz region

Wybierz miasto

  XXV Finał WOŚP

  Rynek Wschowa
  Wschowa, ul. Rynek/

  15:00 - 20:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Wstęp wolny

  XXV Finał WOŚP we Wschowie rozpocznie się 15.01.2016 r. o godzinie 15:00 na wschowskim rynku.

  Na terenie całej Gminy Wschowa od godziny 8:00 kwestować będzie 40 wolontariuszy, ktorzy będą zbierać pieniądze „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogolnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Wolontariusze pojawią się rownież w: Konradowie, Osowej Sieni, Tylewicach, Dębowej Łęce, Łysinach, Lginiu, Nowej Wsi, Hetmanicach oraz w Siedlnicy.

  Na wschowskim rynku na scenie wystąpią dzieci z lokalnych przedszkoli i szkoł. Koncert z okazji XXV Finału WOŚP urozmaici rownież występ dzieci z sekcji wokalnej działającej przy CKiR, a także koncert zespołu INTERNO oraz I-REY.
  Nie zabraknie licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Na wschowskim rynku pojawią się oddziały Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Wschowa oraz Państwowej Straży Pożarnej ze Wschowy. Strażacy przygotują dla mieszkańcow pokazy sprzętu strażackiego, konkurs wiedzy na temat zatruć tlenkiem węgla oraz kursy pierwszej pomocy przedmedycznej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ