Wybierz region

Wybierz miasto

  XXIV Finał WOŚP

  Rynek Wschowa
  Wschowa, ul. Rynek/

  16:00 Niedziela, 10 stycznia

  • Wstęp wolny

  Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie po raz kolejny utworzyło Sztab 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra we Wschowie zagra 10 stycznia 2016 roku na Rynku.

  Zbiorka publiczna pieniędzy przez wolontariuszy na terenie miasta i gminy Wschowa odbędzie się w godzinach od 8.30 do 19.00, natomiast od godz. 16.00 na Rynku rozpoczną się występy dzieci z lokalnych przedszkoli, koncerty zespołow Interno oraz I-REY, oraz licytacja gadżetow, a punktualnie o godz. 20.00 połączymy się z całą Polską pokazem sztucznych ogni, czyli symbolicznym światełkiem do nieba.

  Podczas tegorocznego finału środki pieniężne zbierane będą: NA ZAKUP URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH DLA ODDZIAŁOW PEDIATRYCZNYCH ORAZ DLA ZAPEWNIENIA GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIOROW .

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ