Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa Malarstwa Arkadiusza Cypriana

  Galeria Manieryczna
  Wschowa, ul. Daszyńskiego/1

  Od 26.09.2015 do 15.10.2015

  • Wstęp wolny

  Centrum Kultury i Rekreacji zaprasza na wystawę malarstwa Arkadiusza Cypriana w Galerii Manierycznej.

  Arkadiusz Cyprian urodzony 23.04.1975 r. w Kościanie, obecnie mieszka w podkościańskich Jezierzycach.

  Latem 1992 r. w sierpniu podczas niefortunnego skoku do wody złamał kręgosłup (odcinek szyjny C5, tetraplegia) skończyło się to trwałym kalectwem, ktore związane jest z porażeniem nie tylko kończyn dolnych ale i także kończyn gornych. Ta jedna chwila całkowicie zmieniła jego życie.

  „W latach 1995 – 2001 byłem uczestnikiem Warsztatow Terapii Zajęciowej w Kościanie, gdzie odkryłem nie tylko pasję malarską, ale co najważniejsze to talent malarski przede wszystkim w malowaniu pejzaży otaczającej mnie przyrody i elementow martwej natury. Miałem okazję uczestniczyć w plenerach malarskich „Repty” w Tarnowskich Gorach, a także w „Biernale” dla osob niepełnosprawnych, ktore odbyły się w Krakowie, gdzie mogłem w pełni oddać się swojej malarskiej pasji. Malarstwo daje mi wiele radości, ale i możliwości zaprezentowania swoich prac na wystawach nie tylko w kraju ale i zagranicy a było ich około dwudziestu.

  W 2013 roku został Stypendystą Światowego Związku Artystow Malujących Ustami i Nogami i od tego czasu wspołpracuje z Wydawnictwem AMUN w Raciborzu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ