Wybierz region

Wybierz miasto

  Tomasz Ziętek - spotkanie autorskie we Wschowie

  Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  18:00 Sobota, 25 listopada

  • 6zł

  Spotkanie autorskie z Tomaszem Ziętkiem rozpoczniemy projekcją filmu "Konwoj" reż Maciej Żak o godz. 18:00, natomiast rozmowę z aktorem o godz. 19:30.

  Ukończył Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni (Polska).
  Mimo bardzo młodego wieku, ma na swoim koncie udział w wielu bardzo dobrych filmach - "Carte blanche" Jacka Lusińskiego,
  "Demon" Marcina Wrony czy "Body, Ciało" Małgorzaty Szumowskiej. Reżyserka tak opowiadała o pracy z aktorem: - "Tomek Ziętek został wyłoniony z castingu, na ktorym było zaledwie 6 osob. Od razu było jasne, że jest znacznie lepszy od innych. Charakteryzuje go naturalność, ktora zdarza się u jednej osoby na tysiąc, a kamera go uwielbia. Poza tym to jest chłopak niesamowicie wyluzowany, ani razu nie widziałam, aby jakoś szczegolnie spiął się z powodu tego, że gra z Januszem Gajosem. To świadczy o sile młodego aktora, jeśli nie spina się w obliczu takiego autorytetu, to znaczy, że coś z niego będzie". W 2017 roku pojawiły się cztery filmy z jego udziałem. Jednym z nich jest "Konwoj" w reżyserii Macieja Żaka, gdzie Ziętek zagrał obok Janusza Gajosa, Roberta Więckiewicza, Agnieszki Żulewskiej. Wcielił się w postać funkcjonariusza służby więziennej.

  Zapraszamy na seans oraz oczywiście na spotkanie, ktore poprowadzi Grażyna Strozik.

  "KONWOJ"
  reżyseria: Maciej Żak
  scenariusz: Maciej Żak
  gatunek: Thriller
  produkcja: Polska
  premiera: 13 stycznia 2017 (Polska) 9 stycznia 2017 (świat)

  opis filmu:
  Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę (Robert Więckiewicz). Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowodcą konwoju, ktory ma przetransportować bardzo niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ