Wybierz region

Wybierz miasto

  The Shout

  Plaża główna w Lginiu
  Lgiń, ul. /

  21:00 Sobota, 11 lipca

  • Wstęp wolny

  The Shout

  W styczniu 2000r. czworka znajomych z okolic Niemodlina postanowiła połączyć swe działania muzyczne w jeden wspolny projekt pod nazwą (miała być tylko "na chwilę") THE SHOUT. Nigdy wcześniej nie grali razem w jednym zespole. Znali się jedynie towarzysko, choć nie oznacza to, że znajomość ta nie była naznaczona muzyką. To były przede wszystkim towarzyskie spotkania przy ognisku, kiełbasce i „napojach”. Oczywiście także z gitarami - wspomina Piotr Sopel, jeden z pomysłodawcow założenia zespołu.

  Na tych spotkaniach grali­ początkowo tylko tak zwany repertuar biesiadny czyli to co zwykle gra się na ogniskach czy imieninach u cioci. Przy jednej z takich okazji ktoś zagrał po raz pierwszy jakiś kawałek Beatlesow i tak jakoś okazało się, że wszyscy od dawna słuchali, między innymi, muzyki Beatlesow. Cała czworka przyznaje zgodnie, że pomimo rożnych drog, ktore doprowadziły ich do The Shout, muzyka Beatlesow zajmowała zawsze znaczące miejsce w płytotece każdego z nich. „Od lat każdy z nas robił coś, co wiąże się z muzyką, ale dopiero teraz spełniamy swoje marzenia” - przyznają członkowie The Shout.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ