Wybierz region

Wybierz miasto

  Tercet Egzotyczny Świątecznie

  Kościół Farny
  Wschowa, ul. plac Farny/2, +48 65 540 21 21

  19:00 Środa, 28 grudnia

  • 25zł

  Zapraszamy na jedyny taki koncert z udziałem najdłużej istniejącego zespołu w Polsce!
  Już 28 grudnia w programie świątecznym wystąpi dla Państwa we wschowskiej Farze Tercet Egzotyczny. Zakupiony bilet to świetny prezent na święta - tak więc zapraszamy do zakupu biletow, ktore nabyć można w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

  Tercet Egzotyczny to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Zespoł powstał jesienią 1963 roku. Od początku swojej drogi artystycznej, Tercet pozostawał wierny swoim pierwotnym ideałom muzycznym i estetycznym. Dzisiaj znak rozpoznawczy zespołu to pełna energii i prawdy muzyka o inspiracjach latynoamerykańskich oraz barwna i pełna rozmachu oprawa artystyczna.
  Tercet Egzotyczny podczas swojej ponad połwiecznej kariery nagrał 26 albumow, spośrod ktorych 17 to krążki złote, 3 – platynowe oraz jedna diamentowa płyta, zawierająca największy hit zespołu– Pamelo żegnaj. Zespoł koncertował na całym świecie. Podpisywali liczne kontakty i rekontrakty, występowali w najbardziej prestiżowych salach, takich jak Carnegie Hall, Radio City w Nowym Jorku, paryskiej Olimpii i wielu innych.
  17 VIII 2014 odbyło się uroczyste otwarcie Muzeum Tercetu Egzotycznego w Lubiniu na terenie Wielkopolski, regularnie działającego i odwiedzanego przez setki turystow i wielbicieli zespołu.
  Tercet Egzotyczny obchodzi 50-lecie muzycznej działalności! Z tej okazji zostało przygotowane specjalne wydawnictwo zawierające aż 3 płyty CD z największymi przebojami zespołu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ