Wybierz region

Wybierz miasto

  Sławska Noc Reggae 2015

  Plaża w Sławie
  Sława, ul. Głogowska/5

  18:30 Sobota, 4 lipca

  • Brak informacji o cenie

  PaRasSol

  To jeden z najbardziej utalentowanych młodych zespołow reggae w Polsce. Grupa powstała w niewielkiej miejscowości Solec Kujawski w 2008 roku. Obecny skład społtworzą muzycy z Torunia, m.in. wokalista Paweł Pietkiewicz i muzycy nieistniejącej już toruńskiej grupy Ave Lion.

  Rise up! Sound System

  Częstochowski, 3-osobowy kolektyw, ktorego początki sięgają roku 2003, zaś pełny skład zawiązał się w 2005 roku w Nottingham (UK).
  Rise up! to trzech przyjacioł (Kingman, Zmora, Lotnik), ktorych łączy miłość i pasja do głębokich, basowych brzmień szeroko pojętego nurtu dub/reggae. Na imprezach sound systemowych podrożują głownie wśrod świadomych rytmow digital dubu, brytyjskich, skocznych steppersow, korzennego reggae, by wreszcie dotrzeć do elektronicznych zaświatow dubstepu. Ich funkcjonalność na imprezach sprowadza się przede wszystkim do prezentacji (selekcji) muzyki z czarnych płyt oraz CD, jednak całość okraszana i uzupełniana jest przekazem czy nawijkami Kingmana i Lotnika. Sety są powykręcane, pełne pogłosow, dźwiękow syren i wszelkiego rodzaju efektow z życia wziętych – im głębszy bas, im głośniejsze i dosadniejsze dźwięki, tym bardziej owocna medytacja.

  Bas Tajpan

  Bas Tajpan, właśc. Damian Krępa – wokalista i autor tekstow reggae, raggamuffin z Dąbrowy Gorniczej, ktorego kariera rozpoczęła się w drugiej połowie lat 90-tych. Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego wieku na albumach producenckich IGS-a oraz w solowym projekcie Gutka Mustafarai. Wspołpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Junior Stress, Firma, Miuosh, Peja, Tabu Duby, Skorup, Fu czy Hemp Gru.
  W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspolny album o tym samym tytule. Wydał dwa solowe albumy. Debiut “Korzenie i kultura” (2010) promowany był singlami “Korzenie i kultura” oraz “Potęga majestatu”. Wydany w 2012 roku przez Hemp Records “Made in Tajpan” przyniosł clipy “Podroż” oraz “Dla moich ludzi”.

  Bob One

  Polski raper, wokalista i producent muzyczny. Pochodzi z Pyskowic, mieszka w Katowicach. Jest to jeden z najbardziej charakterystycznych wokali na polskiej scenie reggae/dancehall. Debiutował w roku 2001 z kolektywem Rainbow Hi-Fi, gdzie po raz pierwszy sprobował swoich sił na mikrofonie. Następnie dołączył do częstochowskiego sound systemu Rub Pulse. W ciągu kilkunastu lat koncertowania miał okazję wystąpić między innymi przed popularnyn Gentlemanem, Sizzlą, Tippą Irie, i wieloma innymi.
  W 2008 roku Bob One wydał swoją, jak na razie jedyną, solową płytę pt. „Jeden”. W trakcie kolejnych lat nagrywał wspolne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Artysta stale wspołpracuje z Bas Tajpanem, z ktorym na początku 2012 roku nagrał EPkę „Wszystko na sprzedaż”.

  Maleo Reggae Rockers

  W 1997 roku Dariusz "Maleo" Malejonek zakłada Maleo Reggae Rockers. Po roku pracy w lutym 1998 ukazuje się pierwsza płyta pt. „ZaZuZi" (PolyGram Polska). Darek zaprosił do wspołpracy znakomitych muzykow. Płyta stała się dla Maleo okazją do powrotu do źrodeł, do muzyki ktorej zawsze słuchał, ktorą zawsze grał. Ich nagrania zostały wykorzystane w takich filmach jak: "Spona", "Poniedziałek" oraz "Osiemnaście".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ