Wybierz region

Wybierz miasto

  Reggae Hip - Hop Night 2017

  Plaża w Sławie
  Sława, ul. Głogowska/5

  18:30 Sobota, 1 lipca

  • Wstęp wolny

  Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza wszystkich miłośnikow muzyki i chętnych do zabawy na niezwykłe wydarzenie, jakim będzie "Reggae Hip Hop Night". Tego lata zaprezentują się nam tworcy muzyki reggae wspolnie z tworcami pokrewnego Hip-Hopu. Gwarantujemy, że będzie to jedna z tych imprez, ktore potwierdzają regułę iż muzyka łączy pokolenia. Oprocz muzycznej uczty zaplanowaliśmy także wydarzenia plenerowe.

  Na Nowym Rynku od 14:00 do 18:00 odbędą się warsztaty graffiti, podczas ktorych będą Państwo mogli sprobować swoich sił w trudnej sztuce tworzenia graffiti oraz podziwiać pokazy znawcow Street Artu.

  Natomiast o godzinie 16:00 na terenie skateparku przy stadionie im. H. Gołembskiego na ul. Ogrodowej odbędą się pokazy sportow ekstremalnych. Swoją technikę i umiejętności jazdy zaprezentuje uzdolniona młodzież.

  Na scenie Reggae Hip Hop wystąpią takie gwiazdy jak:
  Bob One & Bas Tajpan
  Junior Stress & Sun El Band
  Rasmentalism Łukasz "Małpa" Małkiewicz
  DJ Tort

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ