Wybierz region

Wybierz miasto

  Pimpono Ensemble

  Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  20:00 Czwartek, 25 lutego

  • 20zł

  Pimpono Ensemble:
  Zespoł składa się z młodych muzykow z Polski, Danii i Norwegii aktywnie działających na kopenhaskiej i europejskiej scenie muzyki improwizowanej i alternatywnego jazzu. Muzyka zespołu łączy w sobie punkową energię, wolność swobodnej improwizacji, ciekawość eksperymentu, piękne nostalgiczne melodie i noise w brzmieniu jazzowej orkiestry.

  Zarowno energetyczna muzyka, jak i niespodziewane, kolektywnie wykrzykiwane krotkie teksty, niosą treść pełną młodzieńczego idealizmu, nonkonformizmu oraz marzeń.

  Muzycy wchodzący w skład zespołu wspołpracują i występowali z takimi artystami i zespołami jak: The Love And Beauty Seekers, Ways To Feel Magnificent, LOVE, Orkester Orkiestra!, I Love My Mother, Andromeda, Boujeloud, Tabula Rasa, Kresten Osgood & Indianerne, Jerzy Mazzoll, Adam Rudolph’s Go: Organic Orchestra, Jesper Zeuthen, Rudi Mahall, Tobias Delius, Albert Beger, Wadada Leo Smith, T.S. Hoeg, Kasper Tranberg i wielu innych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ