Wybierz region

Wybierz miasto

  Na Wiśle śpiewają oryle

  Przystań wodna w Suchodole nad Wisłą
  Suchodół, ul. Suchodół/.

  16:00 Niedziela, 3 września

  • Brak informacji o cenie

  Rok 2017 został ogłoszony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej „Rokiem Rzeki Wisły”. Z tej okazji płocki Teatr, we wspołpracy ze Starostwem Powiatowym w Płocku, wystawi dla mieszkańcow z powiatow nowodworskiego, płońskiego i płockiego spektakl plenerowy Na Wiśle śpiewają oryle.

  Widowisko plenerowe opowiada o tradycji wiślanej i codziennym życiu mieszkańcow. – „Pragniemy, aby było to święto wszystkich, dla ktorych sprawy wiślane są bliskie ” – mowi Marek Mokrowiecki, reżyser widowiska. Scenariusz przedstawienia oparty jest na materiałach archiwalnych – edyktach krolewskich, dawnych rozporządzeniach władz miejscowych, wydarzeniach zapisanych w kronikach i innych materiałach źrodłowych.

  Gatunek:
  musical
  Reżyseria:
  Marek Mokrowiecki
  Scenariusz:
  Marek Mokrowiecki
  Data premiery:
  2017-06-17
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ