Wybierz region

Wybierz miasto

  Muzyczny Koktajl - Reggae & Rock

  Koktajl Bar
  Sława, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego/19, +48 50 069 26 34

  20:00 Sobota, 22 lipca

  • Wstęp wolny

  Koktajl Bar zaprasza na muzyczny zastrzyk energii. Słońce, plaża, palmy... to wszystko, a nawet więcej w Sławie już 22.07.2017.

  Zagrają dla Was:
  I-REY - polski zespoł muzyczny grający muzykę reggae. Początki istnienia zespołu sięgają końca lat 90-tych, kiedy to część muzykow z obecnego składu zainicjowała reaktywację wschowskiej formacji Cannabis Indica. Przez kilka pierwszych miesięcy zespoł poszukiwał spojnego brzmienia, kolejnych instrumentalistow, wokalisty oraz nowej nazwy odpowiedniej do nurtu, z jakim się utożsamiał. Następstwem poszukiwań było stworzenie bandu grającego reggae pod nazwą Fari. Po trzynastu latach istnienia, grania na wielu polskich festiwalach oraz nagraniu dwoch płyt - Fari zmienia nazwę oraz dotychczasowy skład i rozpoczyna przygotowanie do nowego, bardziej dojrzałego materiału. Zespoł I-REY istnieje od początku 2013 r. Jego nazwa wywodzi się z jamajskiego slangu (synonimow słow alright, good, okay) jest odzwierciedleniem pozytywnej energii, jaką formacja chce przekazać w swoich utworach. Klimat, jaki tworzą przenosi słuchaczy, na słoneczne plaże Jamajki, pełne radości życia, charakterystycznego pulsu i pozytywnej energii, jaką niesie dobra muzyka.

  INTERNO - grupa grająca muzykę rockową. Powstała we Wschowie w 2013 r. Od momentu uformowania tworzy i gra regularnie.
  Milena Kumor - voc
  Piotr - guitar
  Tomek - bass
  Bartosz Krzywulski - guitar
  Pamela Szczeblewska - perc

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ