Wybierz region

Wybierz miasto

  Marta Cwalina Śliwińska i Łukasz Śliwiński: Nowa Zelandia – Żółtodzioby na motocyklach

  Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  18:00 Sobota, 22 kwietnia

  • 5zł

  Szalona decyzja, dwa motocykle, trochę odwagi i nowozelandzkie krajobrazy. Oto przepis na wspaniałą przygodę a'la Marta Cwalina Śliwińska i Łukasz Śliwiński.

  Nowa Zelandia to wymarzony cel dla wielu podrożnikow. Fascynujące widoki, wyjątkowa przyroda, przemili ludzie i ekstremalne sporty – to wszystko, zmieszane razem, przyciąga jak magnes. Jest to rownież raj dla motocyklistow, nie tylko tych doświadczonych. Jak wygląda Nowa Zelandia z perspektywy dwoch kołek? Czy trudno się jeździ po lewej stronie drogi i gdzie trzeba uważać na kiwi? Zapraszamy na pokaz zdjęć i opowieści z naszej 7-tygodniowej podroży po dalekiej krainie Władcy Pierścieni.

  Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński przez ponad 12 lat wspolnych podroży z plecakiem odwiedzili 45 krajow na 6 kontynentach. Za każdym razem wchodzą w ten odwiedzany świat nieco głębiej, patrząc na niego coraz bardziej z bliska. Zaczynali od wycieczki all inclusive na Rodos w Grecji i weekendowego zwiedzania Europy. Potem były kolejne podroże, coraz dalsze: Peru, Boliwia, Kuba, Singapur, Malezja, Kambodża, Tajlandia, Maroko, Wenezuela. Aż w końcu zdecydowali się na samodzielną roczną wyprawę dookoła świata. Co ciekawe, po powrocie z tej dłuższej podroży nadal jest znacznie więcej miejsc, ktore chcieliby zobaczyć, niż tych, w ktorych już byli!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ