Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Charytatywny dla Waldka

  Klubokawiarnia Piętro
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  21:00 Piątek, 13 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy do Klubokawiarni PIĘTRO na koncert zespołu BEDROCK BLUES.

  Muzycy zagrają charytatywnie dla Waldka.

  Nazywam się Waldemar Kociubiński. Jestem mężem i ojcem dwojki dzieci. Mieszkam z rodziną we Wschowie. Ukończyłem Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – kierunek leśnictwo.

  Całe dotychczasowe życie zawodowe poświeciłem pracy w Nadleśnictwie Włoszakowice.

  Od dziewiętnastu lat pracuję na rzecz lasow w powiecie leszczyńskim i wschowskim. Praca ta związana była przez wiele lat z bezpośrednim wykonywaniem zadań w terenie, edukacją leśną i administracją leśną. Wiele moich działań i akcji, w ktorych uczestniczyłem, związanych było z ekologią i ochrona środowiska w naszym regionie. Obecnie pełnię funkcję Sekretarza Nadleśnictwa.

  Od marca 2012 roku borykam się z chorobą onkologiczną. W tym okresie poddany byłem 8 zabiegom chirurgicznym w rożnych polskich klinikach (zaplanowano 2 kolejne zabiegi w najbliższym okresie) oraz przeszedłem 43 cykle chemioterapii, ktore nadal kontynuuję. Wszystkie wymienione poczynania wymagają systematycznych kontroli lekarskich oraz częstych hospitalizacji.

  Obecnie trwa kontynuacja leczenia oraz przygotowania do kolejnych konsultacji w celu wykorzystania niestandardowych metod leczenia poprzez korzystanie z lekow nowej generacji nierefundowanych przez NFZ oraz wykonanie wysokospecjalistycznego zabiegu radioembolizacji w Otto-von-Guericke-Universitat Magdeburg.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ