Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Rewers

  Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  16:00 Niedziela, 8 marca

  • Wstęp wolny

  Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa oraz Centrum Kultury i Rekreacji zapraszają wszystkich, a w szczegolności Panie na występ Kabaretu Rewers z okazji Dnia Kobiet.
  Kilka słow o kabarecie:

  W 2015 roku spotkały się ścieżki artystyczne tworcow Kabaretu Ciach – Janusza Rewersa (byłego lidera tegoż kabaretu) i Andrzeja Kłosa (autora tekstow). Owocem tego spotkania jest całkiem nowe dziecko sceniczne – Kabaret REWERS. Skład Kabaretu to połączenie dojrzałości scenicznej Janusza i Andrzeja oraz młodości i energii dwoch nietuzinkowych osobowości – Ani Olechnowicz i Maćka Wojciechowskiego. Wszyscy wszechstronni, utalentowani i błyskotliwi. Z nieprzeciętną wyobraźnią artystyczną komentujący sprawy społeczne i absurdy życia codziennego. Wszystko to, plus doskonałe poczucie humoru pozwala im na niezwykłe improwizacje sceniczne, dzięki ktorym aplikują widzom ogromną dawkę emocji i zapewniają gwarancję dobrej zabawy. Młodość i doświadczenie, czy to możliwe? Tak! Ale tylko w Kabarecie REWERS, jedynym takim kabarecie w Polsce! Chcecie Państwo zobaczyć jak w ich wydaniu wygląda analiza „skrzypiącej rzeczywistości”? W takim razie nie możecie przegapić ich występu, bo takiej okazji po prostu przegapić nie można !!

  Kabaret występuje w składzie:
  Janusz Rewers (Kabaret Ciach, Serial Spadkobiercy)
  Anna Olechnowicz – aktorka z dyplomem (teatr – Klinika Lalek)
  Maciej Wojciechowski (Inicjatywa Sceniczna Fruuu)
  Autorzy tekstow: Janusz Rewers Andrzej Kłos (Kabaret Ciach)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ