Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Neo-Nówka - "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych"

  Hala Gimnazjum nr 2
  Wschowa, ul. Zacisze/1, +48 65 540 15 30

  17:00 Piątek, 19 lutego

  • 65zł

  "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych" - to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nowka. Tym razem wrocławianie zabierają widzow we wspolną podroż do miejsc, w ktorych nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie Neo-Nowka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy.
  Spoiwem spektaklu są przedstawiciele rożnych grup społecznych, ktorzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podroży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nowki pazur.
  Nie zabraknie rownież, do czego Neo-Nowka zdążyła już widzow przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: "Tego jeszcze nie grali". To po prostu trzeba zobaczyć.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ