Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Łowcy.B

  Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  20:00 Piątek, 30 września

  • 40zł

  Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem, wygrywając w ciągu pierwszych dwoch lat, niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprocz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Gorze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku. Spektakl Łowcow to nie zwyczajny występ.

  To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, ktorego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Żaden instrument nie pochodzi z kradzieży.

  Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Gora, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program łączy wszystkie zalety poprzednich programow. Kto raz był na spektaklu, Łowcow wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopakow lepszym treningiem niż Chodakowska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ