Wybierz region

Wybierz miasto

  Jarmark Produktu Lokalnego

  Rynek - Sława
  Sława, ul. Rynek/

  10:00 Od 2.05.2015 do 3.05.2015

  • 0zł

  Serdecznie zapraszamy do Sławy na Jarmark Produktu Lokalnego. W majowy weekend na Starym Rynku w Sławie, jak to dawniej bywało, pojawią się stragany z rękodziełem, regionalnymi przysmakami, tradycyjnymi specjałami. Pajda chleba ze smalcem, wędliny i sery produkowane tradycyjnymi metodami, według starych receptur, miody i wiele rożnych specjałow, wyroby artystyczne od rękodzielnikow, tworcow, przedsiębiorcow, nie tylko z regionu ale z całej Polski a nawet z zagranicy. Będzie około 60 wystawcow. Oprocz rozmaitości straganow czeka wiele innych rozrywek. Z miejsca imprezy nadawać będzie na żywo specjalne studio radiowe Radia PLUS i Radia Zet Gold.

  Będzie pokaz kuchni molekularnej Jeana Bos'a
  Przewidziana jest także moc atrakcji dla dzieci: warsztaty radiowe prowadzone przez dziennikarzy, gastronomia astronomia, strefa plastyczna i strefa gier.

  Wystąpi także czeski zespoł REMDIH i dzieci ze Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie.

  Nie pozostaje nic innego jak w majowy weekend wybrać się na sławski rynek i samemu przekonać się o rozmaitości lokalnych produktow, kreatywności naszych artystow i rzemieślnikow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ