Wybierz region

Wybierz miasto

  Indie Spotkanie z Łukaszem Superganem

  Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku
  Sława, ul. Odrodzonego Wojska Polskiego/19, +48 68 356 64 52

  16:00 Niedziela, 8 listopada

  • Wstęp wolny

  Stowarzyszenie Tworcze Horyzonty przy wspołpracy ze Sławskim Centrum Kultury i Wypoczynku proponuje Państwu kolejne "Spotkanie z podrożnikiem "i to kolejne z Łukaszem Superganem. Tym razem Łukasz opowie o swojej podroży do Indii.

  Przyjeżdżając do Indii usłyszałem, że kraj ten można pokochać lub go znienawidzić. Opuszczając go przekonałem się, że to nieprawda. Indie są niczym inny świat i każde uogolnienie na ich temat musi być fałszywe. Wymykają się porownaniom i opisom, przytłaczają i zachwycają jednocześnie. Jedno jest pewne: nikogo, kto do nich zawitał, nie pozostawiają obojętnym.

  „Indie. Koło Samsary” to opowieść o podroży przez połnocne Indie i spotkaniu z tym niezwykłym, dla Europejczyka, krajem. Szklak tej wędrowki prowadzi przez sanktuaria joginow, sikhow i hinduistow, wśrod chaosu indyjskich ulic oraz wielkich miast i ciszę tropikalnej dżungli. Prowadzi nad brzeg Gangesu, świętej rzeki, nad ktorą w ostatnią drogę udają się umierający. Zagląda do buddyjskich świątyń i skromnych chat na skraju pustyni. Autobusem, pociągiem, rykszą i na grzbiecie wielbłąda – autor zabiera swoich gości w podroż do kraju, gdzie niewiele rzeczy wydaje się być oczywistych

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ