Wybierz region

Wybierz miasto

  II Festiwal Muzyki Pasyjnej

  Klasztor franciszkanów
  Wschowa, ul. Klasztorna/2, +48 65 540 73 45

  19:00 Niedziela, 18 marca

  • Wstęp wolny

  Centrum Kultury i Rekreacji zaprasza na II Festiwal Muzyki Pasyjnej we Wschowie w dniach 11.03.2018 r. oraz 18.03.2018 r. Koncerty pieśni pasyjnych, wielkopostnych odbywać się będą w Klasztorze oo. Franciszkanow.

  COLLEGIUM CANTORUM – Chor kameralny powstał w 1984 r. z inicjatywy dyrygentki zespołu Małgorzaty Kwaśnik-Chmielewskiej. Obecnie w chorze śpiewają studenci i absolwenci rożnych uczelni poznańskich.

  Początkowo Zespoł działał pod auspicjami Stowarzyszenia Jeunesses Musicales a następnie jako członek Związku Chorow i Orkiestr w Poznaniu.

  Zespoł brał udział w imprezach cyklicznych (Musica Sacra, Verba Sacra), festiwalach i konkursach krajowych (Poznańska Wiosna Muzyczna, Dni Muzyki i Teatru, Legnica Cantat) oraz międzynarodowych (Francja, Włochy, Szwajcaria, Niemcy)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ