Wybierz region

Wybierz miasto

  Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Ziemi Wschowskiej

  Muzeum Ziemi Wschowskiej
  Wschowa, ul. Pl. Zamkowy/2, +48 65 540 74 61

  17:00 - 19:00 Środa, 6 września

  • Brak informacji o cenie

  Hasło przewodnie 25. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. Muzeum Ziemi Wschowskiej, jak co roku, bierze udział w obchodach największego w Europie święta promującego dziedzictwo kulturowe. Zaplanowane wydarzenia wpisują się w zamysł organizatorow, aby szczegolnie zaakcentować krajobraz miasta jako zapis działalności naszych przodkow i wzajemnych relacji człowieka ze środowiskiem naturalnym. Odczytując te wielowarstwowe treści odkrywamy istotę krajobrazu kulturowego.
  Tegoroczne obchody zainaugurujemy już w najbliższą środę, o godz. 17:00, otwarciem wystawy „Krajobraz cmentarzy wyznaniowych w Polsce”.
  Zapraszamy z tej okazji na prelekcję i panel dyskusyjny wokoł tematu opieki nad cmentarzami wyznaniowymi w powiecie wschowskim i leszczyńskim.
  Ekspozycję będzie można obejrzeć do 28.09.2017.
  #EuropejskieDniDziedzictwa

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ