Wybierz region

Wybierz miasto

  EDD w Muzeum Ziemi Wschowskiej

  Muzeum Ziemi Wschowskiej
  Wschowa, ul. Pl. Zamkowy/2, +48 65 540 74 61

  11:00 Od 22.09.2017 do 24.09.2017

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy do Muzeum Ziemi Wschowskiej na weekend z Europejskimi Dniami Dziedzictwa.
  Narodowy Instytut Dziedzictwa po raz 25. pragnie we wrześniu zatrzymać naszą uwagę na dziedzictwie kulturowym w regionie. Tegoroczne hasło „Krajobraz dziedzictwa, dziedzictwo krajobrazu” ma wzbudzić refleksje nad naszym najbliższym otoczeniem, przestrzenią miejską, wiejską, walorami przyrody. Jesteśmy częścią krajobrazu, ktory budowały pokolenia.
  W piątek, 22 września o godz. 11:00, będziemy gościć pana Krzysztofa Słowińskiego z terenowego oddziału NID-u w Zielonej Gorze, ktory zaprezentuje film pt. „Architektura obronna w wojewodztwie lubuskim” oraz wygłosi wykład o fortyfikacjach w Polsce. Na projekcję filmu zapraszamy rownież w godzinach popołudniowych – o 17:00, a po niej na spacer z opowieścią archeologa Jakuba Drgasa o fortyfikacjach Wschowy.
  W niedzielę, 24 września o godz. 14:00, zapraszamy szczegolnie gorąco dzieci z opiekunami. W ramach Niedzielnych Zabaw w Muzeum, bajkowo i warsztatowo poruszymy temat dziedzictwa krajobrazu. O godz. 15:00 spacerem pn.: „Tajny kod miasta - architektoniczny krajobraz Wschowy”, ktory poprowadzi historyk sztuki i dyrektor MZW Marta Małkus, podsumujemy i zakończymy tegoroczne obchody Europejskich Dni Dziedzictwa.
  Zapraszamy, udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
  #EuropejskieDniDziedzictwa

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ