Wybierz region

Wybierz miasto

  Dzień z teatrem we Włostowie i Lipniku

  Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie
  Włostów, ul. Włostów/50c, +48 15 869 11 08

  16:30 Czwartek, 28 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  GOK - WŁOSTOW godz. 16:30 „Doktor Dolittle i przyjaciele”

  Humoreska sceniczna o niezwykłym lekarzu, znającym mowę wszystkich zwierząt. Perypetie tytułowego bohatera, ktoremu udaje się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym, mogą być inspirujące do zabaw i działalności plastycznych.

  Umiejętność rozmowy z każdym, okazanie ciepłego gestu, a tym bardziej przyjaźni i miłości oraz walki dobra ze złem pozwala zastanowić się nad sensem własnego życia.

  Spektakl ma na celu zachęcenie widzow do właściwego wyboru pozytywnych wartości i zastanowieniem się nad własnym postępowaniem.

  Umiejętności aktorow prowadzenia z widownią improwizowanego dialogu z wykorzystaniem elementow zabawy doskonale wpływają na spontaniczną reakcję widza.

  Czas trwania jednego spektaklu: 40 min

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ