Wybierz region

Wybierz miasto

  Doonby. Każdy jest kimś

  Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  19:00 Piątek, 1 grudnia

  • 6zł

  Pojawienie się w małym miasteczku Sama Doonby'ego odbierane jest z dużą nieufnością. Wszyscy zastanawiają się, jakie są jego motywacje.

  Reżyseria: Peter Mackenzie
  scenariusz: Peter Mackenzie
  gatunek: Thrille rPsychologiczny
  produkcja: Irlandia USA

  Przystojny włoczęga Sam (John Schneider) porzuca przeszłość i wsiada do międzypaństwowego autobusu w małym miasteczku w Teksasie, by następnie znaleźć pracę w barze Country Blues Leroy. Dzięki swojemu śpiewowi staje się popularny w nowym miejscu pracy, co skutecznie przyciąga uwagę Laury (Jenn Gotzon), pięknej, ale rozpieszczonej corki miejscowego lekarza Cyrusa Reapera (Joe Estevez). Mieszkańcy zaczynają kwestionować nagłe przybycie oraz motywy Sama, po tym, jak ktoś zwrocił uwagę, że Sam wydaje, się być zawsze w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, aby zapobiec katastrofom w mieście. Kim jest Sam Doonby?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ