Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Sławy 2015

  Plaża w Sławie
  Sława, ul. Głogowska/5

  20:00 Sobota, 1 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Bracia

  Zespoł BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołow rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistow, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.

  Zespoł ma w dorobku trzy albumy: "Fobrock", "Tribute To Queen" (projekt doceniony nawet przez członkow legendarnej brytyjskiej grupy) oraz "Zapamiętaj". Pochodzą z nich największe przeboje Braci: "Jeszcze Raz", "Za szkłem", "Dlaczego" i "Missing Every Moment". pierwszym z tych utworow zespoł zdobył wszystkie nagrody podczas festiwalu Top Trendy w 2007 roku: Grand Prix, prezydenta miasta Sopot, dziennikarzy, oraz internautow. Było to wydarzenie bez precedensu, nie udało się to rownież nigdy poźniej żadnemu innemu wykonawcy, biorącemu udział w konkursie Top Trendy.

  14 maja 2013 ukazała się kolejna płyta zespołu: „Zmienić zdarzeń bieg”. Album ukazał nową twarz Braci, powstawał ponad rok, został dopracowany w najdrobniejszych szczegołach.

  Skaldowie

  Polska grupa rockowa, powstała w Krakowie latem 1965 roku. Uprawiane gatunki muzyczne to m.in. klasyczny rock, rock progresywny, folklor goralski, rock'n'roll, jazz, big-beat oraz muzyka pop. Założycielami grupy byli: Andrzej Zieliński (kompozytor większości repertuaru), Jacek Zieliński, oraz Zygmunt Kaczmarski, Janusz Kaczmarski, Feliks Naglicki i Jerzy Tarsiński.
  Zespoł reaktywowano w nowym składzie w 1987 roku po piecioletniej przerwie. Nazwa zespołu nawiązuje do postaci nadwornych poetow w historycznej kulturze skandynawskiej – skaldow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ