Wybierz region

Wybierz miasto

  Dla Ciebie Marysiu- koncert reggae

  Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  19:00 Piątek, 17 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Już po raz trzeci Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem i Zespołem Aspergera ,,Bliżej Autyzmu" oraz Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zainaugurowali akcję charytatywną. W tym roku akcja organizowana jest dla Marysi Lotki. Marysi potrzebna jest maszyna Braille'owska do tego, aby przyswajać wiedzę i żeby komunikować się ze światem. 6-letnia dziewczynka zmaga się z problemem zaniku nerwu wzrokowego i z łamliwością kości. W ramach bardzo szczytnego celu zostaną zorganizowane m.in. koncert, turniej siatkowki, otwarte mistrzostwa w siłowaniu na rękę, bieg mikołajkowy, jarmark bożonarodzeniowy, czy turniej piłki halowej. Na stronie miasta na bieżąco będziemy informować o tych wydarzeniach. Jak powiedziała Lucyna Kowalczykowska wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego: to Wy jesteście tworcami zmian na lepsze…. I niech te słowa zagoszczą w sercach wschowian…
  Spotkanie inauguracyjne zostało uświetnione występami artystycznymi dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie oraz repertuarem wykonanym przez uczennice Klubu Piosenki Solo, działającego przy CKiR.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ