Wybierz region

Wybierz miasto

  Bezsensu

  Klubokawiarnia Piętro
  Wschowa, ul. Niepodległości/1, +48 65 540 23 36

  20:00 Sobota, 25 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Bezsensu

  Gramy tak, jak się nazywamy. A nazywamy się Bezsensu. Jesteśmy z Zielonej Gory. Robimy tu proby, muzyki słuchamy, uczymy się, pracujemy. No i sensu szukamy.

  BEZSENSU zostało założone w Zielonej Gorze, w obecnym kształcie funkcjonuje od 2010 r. 27 marca 2013 nakładem Fonografiki ukazał się debiutancki album zespołu "Co tam myślisz?"

  W 2011 r. zespoł został laureatem konkursu Scena Machiny i zagrał przed Myslovitz w warszawskiej Stodole. Przewodniczącym jury Machiny był Piotr Metz. Piosenka „Niezawieszenie” zajęła II miejsce w plebiscycie portalu Uwolnij muzykę ma Piosenkę roku 2011. Jury plebiscytu na Najlepszy lubuski zespoł nie tylko rockowy roku 2011 przyznało Bezsensu I miejsce. Piosenka "Czy jedziesz ze mną? 2" zajęła I miejsce w plebiscycie na Letni Hit Machiny. Utwory "Wyłącz prąd (miasto)" i "Made in Polska" można było usłyszeć na antenie radia Eska Rock.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ