Podczas poniedziałkowej uroczystości nauczyciele odebrali medale za długoletnią służbę, nagrody ministra edukacji, nagrody lubuskiego kuratora oświaty i medale komisji edukacji narodowej.
Poznaj wyróżnionych i docenionych nauczycieli z lubuskiego.
NAGRODY LUBUSKIEGO KURATORA OŚWIATY
- Joanna Andrzejczak - Katolicka Szkoła Podstawowa
- Dorota Klementyna Andrzejewska - Przedszkole Publiczne w Kłodawie
- Bożena Maria Bem - III Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
- Lucyna Brzezińska - Zespół Edukacyjny nr 3
- Elżbieta Ciechanowicz - Szkoła Podstawowa nr 3
- Anna Maria Ciołka - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
- Ewa Cybulska - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi
- Marta Czerniawska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
- Anna Depta - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach
- Gabriela Gierc - Katolickie Gimnazjum w Żarach
- Maciej Grabianowski - Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie
- Jolanta Hreniak - Szkoła Podstawowa nr 9
- Renata Iwona Janicka-Szyszko - Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim
- Urszula Małgorzata Klimowicz-Gwiazdowska - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
- Teresa Konieczka - Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej
- Sylwia Kucharczyk - Zespół Szkół
- Bożena Krystyna Lopko - Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu
- Anna Mieczkowska - Zespół Szkół
- Bogusława Podolańczuk - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
- Ferdynand Sańko - Szkoła Podstawowa w Lipkach Wielkich
- Arleta Małgorzata Stachecka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
- Dorota Szturomska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych
- Ewa Szubart - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
- Bogna Krystyna Świdzińska - Zespół Szkół Katolickich
- Justyna Urban - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia "Wincentyńskie Dzieci"
- Marian Zdzisław Wieczorek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
- Ewa Mariola Winiarczyk - Zespół Szkół w Rzepinie
- Izabela Wojciechowska - IV Liceum Ogólnokształcące
- Janusz Wiesław Zając - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze
- Irmina Mirosława Zielińska - Przedzkole Sióstr Elżbietanek
NAGRODY MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
- Chwalisz Dorota - IV Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wielkopolski
- Dorniak Grażyna - Zespół Szkół Rzepin
- Głowala Danuta Jolanta - Zespół Szkół Ekonomicznych Żary
- Karimow Małgorzata - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nowa Sól
- Malendowicz Elżbieta - Katolickie Liceum Ogólnokształcące Żary
- Maścianica Ilona Joanna - Katolicka Szkoła Podstawowa Gorzów Wielkopolski
- Pietruszkiewicz Elżbieta - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach
- Ryczek Ewa - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
- Stegeman Monika Beata - Zespół Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim
- Świtała Jolanta - Przedszkole Miejskie nr 7 Gorzów Wielkopolski
- Wysoczańska ElżbietaIV - Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wielkopolski
- Wytrykowski Dariusz Andrze - jIII Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
MEDALE ZŁOTE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
- Adamczak Renata Teresa - Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
- Biekisz Jadwiga Teresa - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krosno Odrzańskie
- Bobrowska Marta - Szkoła Podstawowa Santok
- Brodzińska Małgorzata - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
- Brodzińska Cecylia - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
- Browarczyk Barbara Anna - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
- Brzezicki Zbigniew - Szkoła Podstawowa nr1 Zielona Góra
- Budzianowska Małgorzata - Szkoła Podstawowa Grabice
- Ciechanowicz-Budny Małgorzata Jolanta - Zespół Szkół Gastronomicznych Gorzów Wielkopolski
- Czaplińska Genowefa - Miejskie Przedszkole nr 3 im.Fundacji Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy Żary
- Dąbrowska Małgorzata Bernadeta - Zespół Szkół Rzepin
- Drzewiecki Ryszard Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
- Dubas Renata - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie
- Dudek Zdzisława Maria - Szkoła Podstawowa Santok
- Firmanty Ryszard Jerzy - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
- Grabowska Małgorzata Danuta - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
- Guzek Regina Krystyna - Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska
- Horbatowska Wiesława - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie
- Jabłonka Marzena Maria - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
- Janikowska Halina - Przedszkole Miejskie nr 23 Gorzów Wielkopolski
- Jankowski Krzysztof Kazimierz - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie
- Janowicz Jan - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie
- Janusz Maria - Zespół EdukacyjnyNowe Kramsko
- Jezierska Wioletta Maria - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
- Józefiak Ewa - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
- Kachel Stanisława - Zespół Szkół Rzepin
- Kaczmarek Wiesława Marianna - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
- Kaliszan Bożena Lucyna - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
- Kołosza Wiesław Henryk - Zespół SzkółRzepin
- Kopij Krzysztof Wiesław - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie
- Korman Zofia - Przedszkole Nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu Krosno Odrzańskie
- Kotecki Bronisław Stefan - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski
- Kowalska Irena - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
- Krawczyk-EY Iwona Agata - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
- Kucewicz Teresa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie
- Kuczak Grażyna - Szkoła Podstawowa nr1 Zielona Góra
- Liczbińska Helena Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
- Łopuch Halina Joanna - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze
- Maciejewska Teresa - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
- Madajczyk Barbara - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
- Majewska Zdzisława - Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 Gorzów Wielkopolski
- Makowska Halina - Szkoła Podstawowa nr 9 Gorzów Wielkopolski
- Matyjaszczyk Mirosław Wincenty - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi Międzyrzecz
- Mazur Anna - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
- Michalewska Grażyna Jadwiga - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
- Mierzejewska Danuta Maria - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
- Miśkowska Halina Maria - Szkoła Podstawowa nr 1 Gorzów Wielkopolski
- Molska Lilla Zdzisława - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
- Morawska Sławomira Teresa - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
- Muchla Beata Teresa - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
- Niemczyk Elżbieta - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
- Nowa Mirosława - Przedszkole Miejskie nr 13 Gorzów Wielkopolski
- Omieczyńska Lilla - Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
- Osipowicz Jan - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
- Ososińska Wioletta Lena - Przedszkole Miejskie nr 23 Gorzów Wielkopolski
- Ostrowska -Bednarz Dorota Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
- Piotrowska Barbara Grażyna - Zespół Szkół Gastronomicznych Gorzów Wielkopolski
- Plucha -Zygadło Joanna Sławomira - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze
- Pławska Adela - Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 Gorzów Wielkopolski
- Pławuszewska Krystyna - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie
- Popławska Elżbieta - Zespół Szkolno -Przedszkolny w Witnica
- Rajkowska Elżbieta Mirosława - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
- Rewaj Zdzisława Zofia - Miejskie Przedszkole nr 3 im.Fundacji Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy Żary
- Rogalski Dariusz - Zespół Szkół Ekonomicznych Gorzów Wielkopolski
- Rogulska Bogusława - Przedszkole Miejskie nr 6 Gorzów Wielkopolski
- Rybczyńska Władysława - Szkoła Podstawowa nr1 Zielona Góra
- Sachmata Elżbieta Anna - Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska
- Sidor Jolanta - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
- Siniawska Halina Anna - Zespół Szkół Rzepin
- Słota Krystyna Maria - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie
- Sobieraj Teresa - Zespół Szkół Rzepin
- Stańska Iwona Anna - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi Międzyrzecz
- Szerechowicz Maria - Zespół Szkół Ekonomicznych Gorzów Wielkopolski
- Szpanbriker Dorota - Szkoła podstawowa nr 6 z Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
- Śliwiński Andrzej - Zespół Szkół Gastronomicznych Gorzów Wielkopolski
- Świtacz Jolanta Edyta - Zespół Szkół SpecjalnychKrosno Odrzańskie
- Tomczak Grzegorz Michał - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
- Tul Mariola - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
- Urbańska Katarzyna Małgorzata - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
- Walczak Danuta - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
- Wenne Bożena Celina - Zespół Szkół Ekonomicznych Gorzów Wielkopolski
- Wiczkowska Małgorzata - Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Gorzów Wielkopolski
- Wiech Tadeusz Daniel - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie
- Zagórska Danuta Przedszkole Nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu Krosno Odrzańskie
- Zalewski Czesław - Zespół Szkół Rzepin
- Zawiasa Małgorzata - Przedszkole Miejskie nr 29 Gorzów Wielkopolski
- Ziemba Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
- Zin Mariola - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
- Złotorowicz Władysław - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
MEDALE SREBRNE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
- AlfIlona Małgorzata - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
- Baranowska Halina - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
- Cymerling Fryderyk Stanisław - Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
- Depta Marcin - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
- Jodko Renata - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
- Milicz Ewa - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
- Panek Monika - Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wlkp.
MEDALE BRĄZOWE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
- Debert Marzena Katarzyna - Zespół Szkół Specjalnych Krosno Odrzańskie
- Hodowana Aneta - Zespół Szkół Technicznych i Licealnych Żagań
- Muchowska Emilia - Zespół Szkół Specjalnych Krosno Odrzańskie
- Szymanek Arleta Teresa - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
- Tabaka Jarosław Grzogorz - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
- Zapotoczna Barbara Bożena - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze
MEDALE KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
- Akonom Elżbieta - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
- Bajsarowicz Anna - Szkoła Podstawowa nr 1 Gorzów Wielkopolski
- Bartkowiak Alicja Ewa - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi Międzyrzecz
- Bartkowiak Beata - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
- Biernacka Ewa Anna - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
- Biernat Anita Przedszkole Miejskie nr 25 - Gorzów Wielkopolski
- Bogusz Kamila - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
- Brychcy Andrzej - Szkoła Podstawowa nr 18 Zielona Góra
- Buchmiet Aneta - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 16 Gorzów Wielkopolski
- Bukowska Wioletta Maria - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
- Byczkiewicz Beata Teresa - Przedszkole w Lubiszynie
- Chwalencki Marcin - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Strzelce Krajeńskie
- Cierach Paweł - Zespół Szkół Gastronomicznych Gorzów Wielkopolski
- Cieślak Hanna Teresa - Przedszkole Miejskie nr 23 Gorzów Wielkopolski
- Czapla Sylwia - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
- Czerniawska Alicja - Zespół Szkół Technicznych Lubsko
- Czop-Sasin Kamila - MariaSpecjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Szprotawa
- Dajczak Władysław - Lubuski Urząd Wojewódzki Gorzów Wielkopolski
- Dajczak Zofia Alicja - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Strzelce Krajeńskie
- Drążkowska Arleta - Zespół Szkół Rzepin
- Drgas Beata Maria - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
- Dubniewska Lidia - Zespół Edukacyjny nr 9 w Zielonej Górz
- Duchnowska Monika - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Gorzów Wielkopolski
- Duchnowski Radosław - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Gorzów Wielkopolski
- Dudzis Sławomir Franciszek - Urząd Miejski w Rzepinie
- Dulińska-Babiszkiewicz Iwona - Zespół Szkół Ogólnokształcących Żagań
- Dziącko Justyna - Zespół Szkół Rzepin
- Dziuba Katarzyna - Zespół Szkół Ekonomicznych Żary
- Egiert Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim
- Fajger Teresa - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Żagań
- Florkowski Marcin - Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Zielonej Górze
- Gilas Bożena - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
- Gruca Magdalena - Zespół Szkół Specjalnych Żary
- Guldzińska Wioletta - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
- Hajduk Iwona - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
- Hinc Beata - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
- Ibusz-Gizal Dorota Maria - Szkoła Podstawowa nr 1 Gorzów Wielkopolski
- Jakubowska Marzena Elżbieta - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
- Jankiewicz Brygida Danuta - Przedszkole Miejskie nr 30 Gorzów Wielkopolski
- Jessa Dorota - Szkoła Podstawowa nr 2 Drezdenko
- Jurkiewicz Katarzyna Barbara - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Szprotawa
- Kaźmierak Izabela - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
- Kaźmierczyk Piotr - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Gorzów Wielkopolski
- Kaźmierska Beata - Przedszkole Miejskie Nr 2Kostrzyn nad Odrą
- Klat Jolanta - Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych Gorzów Wielkopolski
- Klepacka Halina - Przedszkole Miejskie Nr 2 Kostrzyn nad Odrą
- Kłos Jolanta - Szkoła Podstawowa w Trzebiczu
- Kmetko Marzena - Miejskie Przedszkole Nr 3 im. Misia Uszatka Zielona Góra
- Kołkowska Renata - Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zielona Góra
- Kołoszyc Piotr - IV Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wielkopolski
- Krutulska Kinga - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza"Zielona Góra
- Krzywiecka Beata - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
- Krzyżańska Justyna - Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
- Kubiak Bartłomiej - Starostwo Powiatowe w Żarach
- Kulasza Beata - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
- Lenart Bogusława - Przedszkole Miejskie nr 18 Gorzów Wielkopolski
- Lewandowska Helena - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik"Zielona Góra
- Lipińska Jolanta - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
- Łoziński Bogdan - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim
- Łozowska Wioletta - Zespół Szkół w Cybince
- Malinowska Wioletta Maria - Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
- Maternik-Bojba Justyna - Przedszkole Miejskie nr 13 Gorzów Wielkopolski
- Matukiewicz Dorota - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
- Michajluk Jolanta - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
- Michalczuk Anna - Starostwo Powiatowe w Żaganiu
- Minzger Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
- Mitek Romualda - Szkoła PodstawowaMałomice
- Naruszewicz Beata - Szkoła PodstawowaGrabice
- Noga Grzegorz - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kilińskiego Krosno Odrzańskie
- Nowak Elżbieta - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze
- Obrębska-Spychała- JoannaSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami SportowymiMiędzyrzecz
- Olenderkiewicz Małgorzata - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
- Paczkowska Edyta - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskimi
- Pakulska Anita - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskimi
- Piaseczna Irena - Zespół Szkolno -Przedszkolny w Witnicy
- Pięta Arleta - Przedszkole Miejskie nr 13 Gorzów Wielkopolski
- Pięta Wioletta - Zespół Szkół Ekonomicznych Żary
- Pilichowska Alicja - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
- Pisarek Iwona - Zespół Szkolno -Przedszkolny w Witnicy
- Pliżga Renata - Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.
- Popiołek Ludmiła - Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
- Pręt Roman - Szkoła Podstawowa nr 2 Drezdenko
- Rabikowska Joanna - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Witnicy
- Rurek Aneta Ewa - Szkoła Podstawowa nr 1 Gorzów Wielkopolski
- Rusewicz Joanna - Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 Gorzów Wielkopolski
- Rutkowski Dariusz - Samorządowa Szkoła Podstawowa im.Obrońców Warszawy Łagów
- Rycerz Magdalena - Zespół Szkół Rzepin
- Ryczkowska Dorota- Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
- Serwin Magdalena Anna - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Szprotawa
- Siegel Robert - Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie
- Siwik Andrzej - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich NoblistówŻary
- Skorulski Jarosław Franciszek - Urząd Miasta Zielona Góra
- Skrzek Grzegorz - Szkoła Podstawowa nr 3 Międzyrzecz
- Sobczyńska Anna - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Szprotawa
- Sokalska Monika Maria - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich NoblistówŻary
- Stróżyk Krystyna Bogumiła - Szkoła Podstawowa nr 1Gorzów Wielkopolski
- Struk Magdalena - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
- Szatkowska Monika - Przedszkole Miejskie nr 18Gorzów Wielkopolski
- Szczecina Iwona Stanisława - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
- Szutko Ilona - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
- Szymczyk Jolanta - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
- Śliwińska Agnieszka Monika - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szprotawie
- Tarnowska Mariola - Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Gorzów Wielkopolski
- Terlecki Artur Rafał - Urząd Gminy w Lubiszynie Lubiszyn
- Turczyńska Iwona Maria - Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi i z Oddziałami SportowymiGorzów Wielkopolski
- Waliszewska Katarzyna - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Strzelce Krajeńskie
- Weimann Agnieszka - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
- Wojciech Iwona - Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
- Wojciechowska Barbara - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
- Woźniak Krzysztof - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
- Wykocka Anna - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim
- Wypych Bogusław - Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich Gubin
- Wyszyńska Alicja - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Gorzów Wielkopolski
- Zalewska Dorota - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze Zielona Góra
- Zjawin Elżbieta - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 16 Gorzów Wielkopolski
- Żarnowska Anna - Kuratorium Oświaty w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
- Żurowska Marzena - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?